GSM :0532 152 57 44

18 Mart 2012 Pazar

Malatya Villa Temizlik Sirketleri

malatya villa temizlik resimleri tıkla

EV GENEL TEMİZLİK


Ev & VİLLA Temizliğinde uygulamalarımız  2 ayrı katagoride ve 3 ayrı ekip sistemiyle
çalışıyoruz.

EV GENEL TEMİZLİK

VİLLA TEMİZLİK
Köşk, yalı, tarihi önemi olan konut ve benzeri ev, villa gibi tüm mekanlarınız periyodik veya siz değerli müşterilerimiz istekleri doğrultusunda değerlendirilerek en üst kalitede Kartal Temizlik Şirketi, yazlık,villa,konut,çeşme,urla,foça,aliağa,İzmir Temizlik Şirketleri ...
Cila ve Zemin Yıkama


Cilalamada iki yöntem vardir. Ilk yöntem,mermer gibi kalsiyum karbonat içeren dogal tas zeminlere tatbik edilen kristalize cilalama yöntemidir. Bu islemin ilk uygulamasi zor olmasina ragmen dayanikliligi ve parlakligi fazla,bakimi da kolay olmaktadir.
İkinci yöntem karo, çini, pvc esasli linolium,marmelium gibi zeminlerde kullanilan polimer bazli cilalarin uygulanmasidir.Bu cilalar kendiliginden parlayan özellikte olup,profosyonel kişiler tarafindan yapilabilmektedir.
Dayanikliligi kristalize cilaya göre daha azdir, fakat pvc esasli zeminler için bilinen en etkin yöntemdir. Her iki türlü cilalama yöntemide kayganligi olmayan zeminler meydana getirir..


 

VİLLA TEMİZLİK

2 yorum:

  1. Diyarbakır temizlik şirketi Sanat Temizlik olarak sizi tebrik ederiz. Güzel bir paylaşım olmuş.

    YanıtlaSil
  2. Diyarbakır temizlik şirketleri arasında en güvenilir Diyarbakır temizlik şirketi olabilmek için daima daha dikkatli ve daha yüksek kaliteye varmak için çabalıyoruz ve her zaman ve her yerde belirlenen yönergeleri izliyoruz. 2011 yılında Diyarbakır’da faaliyete başlayam Diyarbakır temizlik şirketi Hijya Temizlik,  profesyonel personelleri ile Diyarbakır’ın tüm semtlerine ve ilçelerine kaliteli temizlik hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

    YanıtlaSil